Липсва ни реализация, коментира наставникът на „белите“
Славия инкасира втора поредна загуба в Първа лига. „Белите“ отстъпиха пред Лудогорец с 0:2 на „Хювефарма Арена“. Наставникът Златомир Загорчич акцентира върху липсата на реализация на попадения, но се надява късметът да се обърне в тяхна полза.
"Може би първият гол ни попречи да достигнем до нещо повече. Пак допускаме попадение след статично положение. Имаме нужда от по-високи хора. Тренирахме много точно това през седмицата“, бяха първите му думи.
„Липсата на тримата основни футболисти е проблем. Младите трябва да продължават по същия начин. Бориха се и съм доволен от това. Ще си оправим нещата. Максимално сме концентрирани върху процеса на работа. Надявам се да спечелим срещу Хебър и да си вземем точките“, каза още той.
„Имахме добри игри, въпреки загубите в някои мачове. Липсва ни реализация. Не успявахме да вкараме голове. Дано късметът ни се обърне“, завърши Загорчич.
На 4 април изтича срокът за подаване на заявления за гласуване на друго място
Генерират хеш кода на машините за изборите на 19 април
Министърът на отбраната на САЩ поиска оставката на началника на сухопътните сили