Тази вечер "Арена Армеец" събра почитателите на музикантите от 2 Cellos. Това беше 3-тото гостуване на хърватските изпълнители Лука Шулич и Степан Хаусер в България. Хиляди фенове танцуваха на кавър-версиите на едни от най-известните парчета на AC/DC, Michael Jackson и други световни музикални звезди. Турнето на 2 Cellos продължава в Европа, а после инструменталистите ще свирят и в САЩ.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив