Повече от 45 килограма опасни отпадъци предадоха русенци за двата дни, в които мобилният пункт беше в града.
Кампанията за предаване на замърсени опаковки от различни видове препарати и бои, лекарства с изтекъл срок на годност, живачни термометри се организира за втори път тази година. От Общината отчитат, че интересът расте и този път повече русенци са предали опасни отпадъци от домакинствата си.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието