Американските актьори Анджелина Джоли и Брад Пит, които са в процес на развод, продадоха триетажния си дом в град Ню Орлиънс в щата Луизиана за 4,9 милиона долара, съобщи Асошиейтед прес.
Според агенцията недвижимостта е била реализирана на добра цена, като сделката е удовлетворила и двете страни. Домът е построен през 30-те години на XIX век и в него има пет спални, три тоалетни и две бани.
Пит и Джоли станаха собственици да сградата през 2007 година, когато я закупиха за 3,5 милиона долара. Двойката основа благотворителен фонд за застрояването на районите на Ню Орлиънс, пострадали от урагана "Катрина" през 2005 година.
След като подаде на заявление за развод, актрисата, заедно с децата си, се премести от семейното жилище в Холивуд в Малибу. Домът е разположен на висок хълм, заобиколен е с дървета и разполага с пет спални. През прозорците се открива гледка към Тихия океан.
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра