Няма да има гладна стачка в центъра за настаняване на бежанци във Враждебна. Още миналата седмица 15 души от Сирия, настанени у нас, по програмата за релокация на мигранти в ЕС, заплашиха, че ще спрат да се хранят, защото са били подведени да дойдат в България след обещания за редица социални привилегии, както и 500 евро месечна издръжка. Днес след среща с българските власти напрежението във Враждебна беше туширано. Ще останат ли в България недоволните сирийци и ще получат ли обещания лукс вижте в репортажа на Тихомир Игнатов.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро