Повече от 150 деца от клуб по художествена гимнастика "Левски" изнесоха благотворителен спектакъл в помощ на доведената дъщеря на бившата гимнастичка Юлия Байчева Александрина. В залата на стадион "Георги Аспарухов" състезателките, треньорите и родителите им се събраха, за да помогнат на 18-годишното момиче,чиято диагноза е остра лимфобластна левкемия.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата