За 15-та поредна година Министерството на вътрешните работи организира благотворителна кампания за децата на загинали или пострадали при изпълнение на служебния си дълг полицаи.
Броени седмици преди Коледа, 94 деца от цялата страна ще получат по 1600 лева, осигурени от дарители и спонсори, както и много подаръци. Министър Младен Маринов, който е патрон на кампанията, увери децата на загиналите полицаи, че министерството ще продължи да се грижи за тях и ще помни техните родители.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг