За първи път български отбор спечели известния турнир за улов на риба-меч „Хемингуей".
Българските участници на турнира, създаден по идея на писателя Ърнест Хеменгуей, дойдоха специално за него от Ню Йорк, Чикаго, Барселона и София.
В надпреварата участваха 23 лодки с екипажи от 13 страни. Турнирът е един от най-популярните в света на риболова и се провежда от 1950 година, когато победител е Ърнест Хемингуей, чието име носи престижното състезание.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив