Премиерът Бойко Борисов се срещна с легендарния актьор Силвестър Сталоун и му благодари за добрите думи за България, които Сталоун споделя в интернет. Актьорът показа на Борисов новия трейлър на "Рамбо V: Последна кръв".
Големият актьор сподели, че зимата у нас е много студена. Но премиерът отговори, че тук правим световни първенства по ски и имаме страхотни зимни курорти като Банско и Пампорово.
Силвестър Сталоун е от седмица в София, за да презаснеме някои от сцените за най-новата си лента: "Рамбо V: Последна кръв".
Актьорът, който е продуцент и сценарист на филма, дойде в България в края на септември миналата година и остана повече от месец, но е недоволен от някои кадри и ще ги заснеме повторно.
;
Софиянци вече ще могат да следят данните за атмосферния въздух в реално време
Посмъртно удостоиха Михаил Белчев с голямата награда „Христо Г. Данов“ за цялостен принос в книжовната литература
12 редовни кръводарители бяха отличени в навечерието на Световния ден на кръводарителя
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Предсрочно: Възстановяват движението на метрото между станциите "Театрална" и "Хаджи Димитър"
Казусът "Баба Алино": Собственици на незаконния комплекс край Варна са внесли петиция с искане за спиране на събарянето