Холивудските звезди Брад Пит и Леонардо ди Каприо минаха по червения килим снощи в Лондон за премиерата на филма "Имало едно време в Холивуд".
С огромен интерес киноманите очакваха режисьора Куентин Тарантино, който лично присъства на представянето на лентата в британската столица. Филмът в стил "спагети уестърн" връща зрителя в 60 - те години на миналия век. Сюжетът е изграден около съдбата на актьор със залязваща кариера и неговия дубльор, изпълнявани от Леонардо ди Каприо и Брад Пит, които търсят пътя към славата в киното. Партнира им актрисата Марго Роби.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра