БСП смята, че премиерът Борисов изпуска от контрол управлението на страната. Лидерът на левицата Корнелия Нинова определи изминалите два месеца от старта на новия кабинет като време на нестабилност и корупция.
Корнелия Нинова, председател на БСП: Държавата ежедневно се раздира от скандали и то създадени от управляващите. Бихме сложили на тези два месеца заглавието "нестабилност и корупция". Първо, все още правителството 2 месеца по-късно няма управленска програма. Второ, започнаха с корупционни скандали, които до днес продължават.
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Президентът Йотова е изпратила на български език поздравителния адрес по повод националния празник на Украйна, увериха от прессекретариата
Надежда Йорданова: Управляващите обещаха нормалност, но след 100 дни управление виждаме повече дълг и риск за средната класа
Пламен Абровски: Проблемът с цените не е от днес, системата ни за доставки е счупена
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Повишение на нивото на Дунав: Реката се покачи в почти целия български участък
Повече полети до Бургас за „Евровизия“: Как ще се придвижват гостите на конкурса?