Осемгодишно момче от Ямбол е с опасност за живота, след като е било открито от родителите си пребито. Полицията разследва случая, прокуратурата е образувала досъдебно производство, а от отдел „Закрила на детето" са започнали проверка.
Момченцето е изчезнало още в четвъртък. След училище то отишло да помага на техен съсед да събират дърва, но вечерта не се върнало. Родителите му го търсили цяла нощ около реката и в околността, но го открили едва на следващия ден по обяд - захвърлено в изоставена детска градина. Детето било в тежко състояние. Настанено е в ямболската болница с опасност за живота. Днес състоянието на момчето е започнало да се подобрява. Родителите се надяват то да дойде в съзнание и да обясни кой му е нанесъл побоя.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема