Споразумение за откриването на първо детско полицейско управление в столичния район "Възраждане" подписаха днес 3-о РУ и 46-о ОУ "Константин Фотинов. След официалната церемония децата видяха демонстрации с полицейски кучета и конна полиция. За две години децата ще участват в изнесени форми на обучение, за да се подготвят по безопасност на движението, да се научат да спазват правилата и да създадат добра култура на поведение.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра