ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Драгомир Стойнев: НДК е изцяло корупционна тема на сегашното управление

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:29 мин.
У нас

В "Панорама" Драгомир Стойнев изрази притеснението на левицата, че правителството все още няма управленска и законодателна програма. По думите му това са основните проблеми на българския парламент. Вместо да имаме единна консолидирана позиция за председателството на България на Съвета на ЕС, ние се занимаваме с ремонта на НДК, заяви Стойнев в "Панорама".

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време -:-
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Драгомир Стойнев, зам.-председател на ПГ на БСП: Искаме да бъдем коректив на това управление, но при липсата на политики, на законопроекти, за нас е трудно да се впишем в този ритъм. За нас проблемите са на хората - доходите, сигурността, за нас е важно образованието, здравеопазването. Във всяка една тема има скандали и тези скандали идват от управляващите.

      Докато Деница Златева отговаряла за НДК проблеми не е имало, каза още Стойнев. И е хубаво, че тя не се е съгласила да работи, защото сега щяха да си измият ръцете с нея. Темата НДК е изцяло корупционна тема на сегашното управление, смята Стойнев.

      Драгомир Стойнев: Самият Боршош казва, че върху него е имало безпрецедентен натиск и саботаж. Министърката Лиляна Павлова обяснява, че има забавяне в сроковете, т.е. имаме двупосочни действия, които идват от министър от ГЕРБ и от един председател на НДК, който принадлежи на ГЕРБ.

      Свързани статии:

      Румяна Бъчварова: Работата по ремонта на НДК трябва да върви
      Румяна Бъчварова: Работата по ремонта на НДК трябва да върви
      Премиерът Бойко Борисов действа отговорно и създаде всички условия...
      Чете се за: 00:35 мин.
      Парламентът създаде анкетна комисия за НДК
      Парламентът създаде анкетна комисия за НДК
      С пълно единодушие от 184 гласа парламентът реши да създаде...
      Чете се за: 01:05 мин.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?