Под звуците на Одата на радостта в Рим беше открит ремонтирания фонтан в градините на Виале Тициано, а на минувачите раздаваха холандски рози, защото реконструкцията е извършена с холандски средства.
През февруари 2015-а година холандски фенове на „ФейеНорд“ нанесоха погром на прочутия фонтан Баркача в подножието на Испанското стълбище в Рим. След вандализма холандска организация започна да събира пари за възстановяването му, но междувременно италианците го поправиха.
Тогава холандците избраха за дарението си Фонтана на пчелите от 17-и век и съоръжението от началото на 20-и век в градините на Виале Тициано, който също вече отново радва жителите и гостите на града.
Снежни гъски излитат от САЩ към Арктика във впечатляващ спектакъл по изгрев слънце (СНИМКИ)
Вселените от „Песен за огън и лед“ и „Властелинът на пръстените“ са изненадващо правдоподобни от климатична гледна точка
Астрономи засекоха вероятен сблъсък между две планети на 11 000 светлинни години от Земята
Заради по-високите цени на горивата: Търговци очакват 20% поскъпване на стоките
Година след трагедията в Кочани: 63 бели стола - символ на угасналите 63 живота