ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Двама души загинаха в тежка катастрофа край Омуртаг (СНИМКИ/ВИДЕО)

bnt avatar logo от Денислава Атанасова
A+ A-
6060
Чете се за: 00:20 мин.
У нас

Двама души загинаха в катастрофа на пътя София-Варна край Омуртаг. Сигналът за инцидента е получен в 10 Пътят остана затворен повече от 3 часа преди обяд.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

В инцидента участвали три автомобила. Двата пътували към столицата, един - в обратната посока.Блъснали са се на мокър участък. По предварителна информация загиналите са семейство от Варна.

;
гл. инсп. Иван Стефанов, началник на "Пътна полиция" в ОД МВР-Търговище: Лек автомобил, който идва от Търговище към Омуртаг, предприема маневра изпреварване, в същото време друг лек автомобил, който идва от Омуртаг в посока Варна, водача губи контрол, автомобила започва да се върти и се удря в изпреварваното моторно средство, след което се удря в изпреварващото превозно средство в следствие на което има двама загинали.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?