Специализираният наказателен съд постанови 2 години условно с 4-годишен изпитателен срок на бившия заместник-министър на външните работи в кабинета "Борисов" 2 Христо Ангеличин за безстопанственост. Наложена му е и глоба от 5 000 лв. Делото срещу Христо Ангеличин беше за недостатъчен контрол при процедурата за закупуване на телефонни централи в 12 задгранични представителства на България. Според съда това е причинило щети за близо 420 000 лв.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?