Инцидентът е станал тази нощ в град Ветово, русенско, тази нощ. Вандалите са от ромски произход и не били доволни от реакцията на медиците.
Жена с диабет колабирала около 2 часа през нощта и близките й подали сигнал до Спешна помощ. Според тях линейката закъсняла и те сами закарали болната в кабинета. По информация от Спешната помощ сигналът до тел. 112 е подаден едва след като жената вече е пътувала към спешния кабинет.
Разгневените близки изпочупили прозорците на вратата. Дежурният лекар бил принуден да ги изведе извън сградата, за да окаже първа помощ на жената. Полицаите във Ветово са снели обясние от всички.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат