Дженифър Гарнър и Бен Афлек продължават да поддържат близки отношения, въпреки развода си. Неотдавна двойката отиде на Бахамските острови, където Дженифър имаше среща с представителите на компанията Fast Enterprises.
Звездата поиска частен самолет и просторен хотелски апартамент, в който ще живее заедно с трите си деца – 11-годишната Вайълет, 8-годишната Серафина и 5-годишния Самюел, а също така с бившия ѝ съпруг Бен Афлек.
Въпреки че само преди няколко месеца Гарнър подаде официална молба за развод и Афлек трябваше да напусне общия им дом, тя не можеше да не покани бившия си съпруг. Според нея той е необходим на децата им.
„Джен чувства, че за децата е изключително важно присъствието на баща им… Тя винаги ще прави така, че те да се чувстват добре”, каза техен познат.
След раздялата Дженифър още е сама. Тя се наслаждава на своята самота, но се надява, че в близко бъдеще нейният живот обезателно ще се промени.
„Варненско лято“: Над 400 артисти ще участват на международния фолклорен фестивал
Флорентински монаси откриха рецепта за напитка, смятана за предшественик на безалкохолното
Гръцките власти откриха телата на загиналите пилоти на двата противопожарни хеликоптера край Атина
Шофьор на автобус пострада при нападение в столичния квартал "Христо Ботев", задържан е 17-годишен младеж
Мащабна кибератака: Откраднаха личните данни на 31 000 юридически лица в Лихтенщайн