Жертвите на катастрофи до момента са с 40 по-малко в сравнение с миналата година, съобщи вътрешният министър Валентин Радев. В същото време само за седмица загиналите са 31. Наш екип провери какво се случва в един от най-проблемните райони край село Микре. Седмица, след като 3 катастрофи взеха 11 жертви.
Полицейски патрули през известно разстояние - на това се натъкна нашият екип край село Микре. Този участък стана печално известен, след като само за 3 дни именно той допринесе за набъбването на черната статистика. Сега са взети мерки. И наистина, докато преминават в близост до патрулите, шофьорите карат със съобразена скорост.
Българският червен кръст продължава да набира средства в помощ на пострадалите при жестоката катастрофа край село Микре миналата седмица. Ако искате да помогнете, може да го направите на сметката по-долу.
С 20% по-големи кредити са изтеглили българите през първите 9 месеца на годината
Президентът Румен Радев ще участва в традиционното запалване на свещите за Ханука
"Летяха куршуми, нямаше къде да се скрием": Атентат в Сидни разтърси света в първия ден на Ханука (ОБЗОР)
Украйна се отказва от членство в НАТО в замяна на гаранции за сигурност от САЩ и Европа
Как „Българската Коледа“ помага на 11-годишно дете с аутизъм да напредва и да общува?