Арестуваха 20-годишен мъж, закупил куче с фалшива банкнота от 500 евро в Асеновград. Има подозрения, че младежът е съпричастен и към други идентични случаи, за които БНТ 2 вече съобщи. Окръжната прокурата повдигна обвинение срещу измамника, който е в ареста.
По данни на прокуратарата 20-годишният младеж прочел по обява, че се продава Лабрадор в Асеновград. Кучето струвало 450 лева и при сделката собственикът върнал на обвиняемия 501 лева, според разликата във валутния курс. Мъжът е задържан за 72 часа.
Разследващите проверяват дали задържаният е участвал в схемата, при която по същия начин бяха измамени други трима собственици на кучета. Вече ви показахме жена от Панагюрище, която се раздели с йоркширски териер и 450 лева, след като решила да даде кучето си на млад мъж, платил с фалшиви 500 евро и поискал ресто.
Двойка гръцки изтребители вече патрулира във въздушното пространство на България
Операцията на САЩ и Израел в Иран доведе до дестабилизация в близост до нашия регион, заяви военният министър след среща с гръцкия си колега
След решение на съда на ЕС: Държавите членки, включително България, трябва да издават лични документи според половата идентичност
Съвместни тренировъчни българо-гръцки полети ще проведат ВВС на двете държави
Политически престрелки на фона на войната в Близкия изток и в навечерието на предизборната кампания
Румен Радев заяви, че има ясна посока за разграждане на олигархичния кръг
Двама души загинаха, а четирима са тежко ранени при жестока катастрофа край Радомир (СНИМКИ)