Заради серията празнични дни за Великден е засилен контролът по автомагистралите в страната. Над 280 хиляди души вече тръгнаха на път. На българо-румънската граница, на Дунав мост, трафикът на влизащи в страната леки коли е интензивен.
Създадена е организация с румънските власти, Агенция „Митници" и Гранична полиция, като целта е да не се образуват задръствания. Отворени са всички гишета за обработка на автомобилите на влизане в България - 4 за леки и 4 за тежкотоварни автомобили. Очаква се през моста да преминат десетки хиляди автомобили от северната ни съседка. Заради интензивния трафик у нас, има засилено полицейско присъствие на пътя Русе-Бяла и Русе-Разград.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг