След репортаж на БНТ 2, в който Ви разказахме за честите спирания на тока в софийските села Панчарево и Кокаляне, Комисията за енергийно и водно регулиране се самосезира и на 14 март влиза на проверка в ЧЕЗ. Целта на инспекцията е да се установи до каква степен дружеството изпълнява издадения му от енергийния регулатор лиценз за осигуряване на качеството на предоставяните услуги.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра