Хамид Хамид от ДПС заяви за "По света и у нас", че въобще не е изненадан от решението на ГЕРБ за стъпката назад по темата Изборен кодекс.
Хамид Хамид - депутат от ДПС: Винаги съм вярвал, че ГЕРБ е постоянна в своите решения и цяло чудо е, че издържаха 24 часа от промените и едва след това се врътнаха на 180 градуса. Виждали сме ги да се врътват и доста по-бързо. Така че сме доволни, че така се извъртяха. Сега може би е хубаво да изчакат да ударят на молба и президента да наложи вето, за да са доволни всички от цялата работа. Когато господин Цветанов и господин Кирилов дойдоха да разговарят в стаята на ДПС, да се молят да влезем да се регистрираме, въпреки че кворумът е техен ангажимент, тогава ние поставихме условие да се приеме машинното гласуване, не е ставало въпрос за никакви преференции.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района