Лидерът на БСП Корнелия Нинова беше в Народното събрание, въпреки че не се е възстановила след пътния инцидент, който претърпя преди два дни. Тя призна, че гласуването на президентското вето върху промените в Закона за опазване на околната среда е много важно и затова си е позволила да наруши съвета на лекарите и да прекъсне отпуската си за малко.
Корнелия Нинова - лидер на БСП: Това е улица, в която се кара бавно. Там не може да се кара бързо. Колата пред нас спря внезапно без видима причина, няма светофар и ние спряхме след нея и изведнъж последва този силен удар отзад. Ние ударихме тази отпред. И това е - четири коли една в друга. Имам мозъчно сътресение и отзад на врата счупен шип. Две седмици ще отсъствам. Дойдох само заради ветото, защото е важно това гласуване и така от уважение към президента и се връщам в отпуск.
Сергей Станишев за съдбата на БСП: Не можем да се сърдим на Радев за нашите грехове и грешки
Министър Трайков: Добрият енергиен одит е първата стъпка за ефективно обновяване на сградите и по-ниски сметки за домакинствата
Андрей Гюров - основното име, което обсъждат в ПП-ДБ за кандидат за президент
Президентът Йотова за новия парламент: Очакваме много смели и бързи решения