Мая Манолова внесе жалба в ОИК с искане за касиране на изборите в столицата заради нарушения. Тя отново обвини ГЕРБ в манипулация на вота и мотивира действията си с желание да спре изборната машина на управляващите.
Мая Манолова: Внасяме тази жалба заради справедливостта, заради множеството тежки нарушения и злоупотреби с изборните права на столичани. Тук не става дума за моя избор или за моя глас. Става дума за тежки злоупотреби с гласовете на десетки хиляди столичани от изборната машина на ГЕРБ.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра