Днес и утре е спряно движението на софийското метро по Лъч 1 от станция "Сердика" до станция стадион "Васил Левски".
Метрото ще бъде пуснато преди началото на работния ден в понеделник. Спирането на влаковете се налага, за да може тунелопробивната машина, която вече е пред бъдещата метростанция на Орлов мост, да премине под първата линия на метрото. За удобство на гражданите, между станциите "Сердика" и стадион "Васил Левски", се движат заместващи автобуси.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите