Министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова ще открие конференцията „Бизнесът и регионите". Целта на конференцията е да се покажат добри практики за влиянието на бизнеса върху развитието на малките фирми в съответния регион, което до голяма степен определя и съществуването на редица населени места. За възможностите за финансиране на регионите и на стратегическите инвеститори в тях ще говорят представители на Българската банка за развитие, Европейската банка за възстановяване и Международната банка за икономическо сътрудничество.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас