Парламентът ще разгледа оставката на Николай Нанков като народен представител.
Точката е записана като първа в дневния ред на днешното пленарно заседание. Вчера стана ясно, че Нанков е депозирал оставката си в НС. Бившият министър на регионалното развитие и благоустройството се върна в парламента като депутат от групата на ГЕРБ, след като освободи министерския пост заради катастрофата край Своге, отнела живота на 20 души. Очаква се в пленарната зала да станат ясни мотивите за оставката на депутата.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско