Десет души пострадаха, след като тази сутрин автобус по линията София - Силистра излезе от пътното платно и спря в крайпътна нива до разклона за село Ситово.
Инцидентът е станал около 4:00 часа сутринта. Ранените са били транспортирани до Спешния център в Силистра. Две жени и един мъж са настанени в ортопедичното отделение, останалите са напуснали лечебното заведение с охлузвания и леки травми. Една от жените вече е транспортирана до Варна с фрактура на поясен прешлен. Другите двама са в стабилно състояние.
От полицията съобщават, че алкохолната проба на водача е отрицателна. Той е изгубил управление над автобуса и е навлязъл в земеделска площ, където успял да спре.
По думи на пътниците шофьорът е бил заспал.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата