Служебният премиер Огнян Герджиков благодари на всички, които отговаряха за провеждането на изборите. В началото на заседанието на Министерския съвет служебният премиер Огнян Герджиков благодари на министрите за добрата организация на изборите. Той изказа специална благодарност на вицепремиера Стефан Янев за това, че той е бил натоварен с тази тежка мисия и се е справил блестящо.
Огнян Герджиков - служебен министър-председател: "Искам първо най-сърдечно да благодаря на всички вас за приноса ви за провеждане на изборите. Организацията беше наистина много добра. Специално искам да се обърна към вицепремиера Стефан Янев с моята дълбока благодарност, че той беше натоварен с тази тежка мисия и се справи блестящо. Искам да благодаря на министър Узунов, на вътрешните работи, затова, че той направи всичко необходимо да се осигури редът и спокойствието за провеждане на изборите. Да благодаря също и на министъра на външните работи Ради Найденов за организацията на изборите в чужбина и на всеки един от вас, който има повече или по-малко принос да направим едни добри избори - нещо, което беше основна наша задача.";
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души