Временно движението при км 82 на АМ „Тракия“ ще се осъществява в една лента поради оборудване на тол рамка, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура”.
От 9 ч до 11 ч движението в посока Бургас се осъществява в активната и изпреварващата лента, от 11 ч до 12:30 ч трафикът ще бъде в изпреварващата лента, от 12:30 ч до 14 ч движението ще се осъществява в активната лента.
От 14 ч до 15:30 ч трафикът в посока София ще се осъществява в активната и изпреварващата лента, от 15:30 ч. до 17 ч движението ще е в активната лента, от 17 ч до 18 ч водачите на превозни средства ще се движат в активната лента.
Шофьорите е необходимо да карат с повишено внимание и съобразена скорост.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите