В столичния квартал Младост хората гласуват с 3 бюлетини, защото избират и районен кмет. Предишният - Цвета Авджиева беше принудена да подаде оставка след протести заради презастрояването на района. По обяд пред секциите имаше огромни опашки.
По обяд са се образували опашки, но сега вече нещата са се нормализирали. Хората чакат по 20-30 минути за да дадат своя глас.
Според някои опашките са заради високата активност на живеещите в Младост.
Няма големи сигнали за нарушения. Единственият проблем е било даването на бюлетините поотделно. След като от ЦИК заявиха, че това не трябва да се прави, проблемът беше оправен.
МЗ започва проверка на процедурата за проектиране на Националната детска болница
Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения родовата ни памет
Три белошипи ветрушки от Софийския зоопарк ще бъдат пуснати на свобода в българската природа
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"