Пореден банкомат е откраднат тази нощ, съобщава БГНЕС. Издърпаният и отнесен банкомат се намирал в обект на голяма търговска верига, в района на жп гарата в Дупница. Неизвестните, засега, грабители са разбили стъклената входна врата на хипермаркета, след което са вързали устройството и издърпали навън. Във фоайето на магазина личат следите от влаченето на машината, които стигат до паркинга. На мястото на банкомата личат само четирите дупки, където е бил монтиран.
Припомняме, че в сряда вечер неизвестни направиха въоръжен грабеж на инкасо автомобил в кв. "Овча купел", а преди това бе извършен опит за грабеж на банкомат близо до Цариградско шосе.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си