Равносметката след снощния екшън в Горна Баня - за втори път 37-годишният Лъчезар се барикадира в дома си. Той стреля по съседите и полицията, но на четвъртия час от блокадата беше обезвреден.
За щастие, няма сериозно пострадали, единствено един от съседите е леко наранен. Полицаите откриха у мъжа ножове, самурайски меч и въздушен пистолет. За пореден път Лъчезар беше изпратен за лечение в специализирано заведение. Съгласно нормативните уредби престоят му там няма да бъде дълъг.
Защо диагностицирани шизофреници могат спокойно да се снабдят с оръжие и да стрелят произволно - отговорите търсим утре сутрин в "Денят започва" на живо от психиатрията, в която беше настанен стрелецът от Горна Баня.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра