Екипът на "По света и у нас" се свърза с двама български граждани в Мюнхен.
Владимир Попов: Имах нещастието да бъда наблизо, когато се случи това, докато чаках дъщеря ми от балет. Видях, че целият транспорт беше спрян. Хората вървяха по улиците, не видях паника и страх. Нормално беше отреагирано всичко. Полицията контролира положението и няма паника у хората.
Цветомир Ценов: Намирам се вкъщи. Последните минути започна да се успокоява ситуацията. Живея до гарата. Сега е по-тихо и по-спокойно. Прибирах се с автобуса и той спря, трябваше да се прибирам пеша. Такситата имаха забрана да качват пътници.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите