След като упражни правото си на вот кандидатът за президент Пламен Орешарски заяви, че е гласувал и за референдум, и за президент, който да зададе нов тон.
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив