Пореден протест на служителите на МВР се проведе днес, този път в Ямбол.
Над 100 полицаи, пожарникари, служители на съдебна охрана и от синдиката на затворите от Ямбол и Сливен напомниха исканията, поставени на 5 юли за повишаване на възнагражденията на служителите на МВР, основна промяна на закона за МВР и регулярно получаване на униформи.
По информация на Синдикалната федерация на служителите на МВР в Ямбол от утре се очаква да започне изплащането на средствата за облекло от 2011 година до сега. Въпреки това протестите на полицаите няма да спрат, докато не бъдат удовлетворени всички искания. Следващият протест ще бъде на 4 август в Бургас.
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката