Поредна трета акция на МВР срещу нелегалните мигранти се проведе снощи в София. Проверката отново е в района на Лъвов мост, който се счита за най-рисковото място и за сборен пункт на нелегални мигранти.
Движението по бул. "Мария Луиза" в отсечката между Лъвов мост и улица "Поп Богомил" беше спряно. Трамваите, движещи се в района също бяха блокирани. По наблюдение на наш екип задържаните са 17 чужденци с неизяснен статут и без документи.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)