В Новогодишната нощ жителите и гостите на столицата отново ще имат възможност да станат част от празничния концерт "Сцена под звездите".Вижте във видеото прякото включване на Тереза Ставрева.
По традиция той ще се проведе на площад "Княз Александър I", а началото му ще бъде дадено точно в 22.00 часа. Спектакълът е част от културната програма на Столична община и ще се излъчва на живо по БНТ 1 и БНТ 4. Негови водещи ще бъдат лицата на Националната телевизия Мария Андонова и Стефан A. Щерев, а на сцената ще излязат едни от най-популярните родни изпълнители.
Сред тях - Мариана Попова, Орлин Павлов, БоБо, Рут Колева и Стефан Вълдобрев с "Обичайните заподозрени". За доброто настроение на празнуващите ще се погрижат и Софийският духов оркестър, танцьорите от фолклорен ансамбъл "Седеф" и солистите на балет "Арабеск" - Петя Колева и Стефан Вучов.