Спор за неуредени сметки блокира 2000 души без изход от квартала им. Това стана в затворения комплекс "Витоша парк" край София. Оградата бе премахната временно, но това бе направено с условия. Чуйте повече за това в прякото включване на Мина Петрова.
Ако хората не са съгласят да използват друг път, ще се постави отново ограда, а ако се съгласят, ще се осигури временен достъп до комплекса, докато бъде изграден пътят.
Припомняме, че собствениците на терена "Витоша ски" снощи поставиха ограда и охрана на единствения вход към квартала, защото собствениците на комплекса им дължат пари. Общината е без провомощия по казуса.
Директорът на "Евровизия" връчи официалния "Въвеждащ пакет на домакина" на Милена Милотинова и БНТ
Комисията за финансов надзор отне лиценза на "ДаллБогг: Живот и здраве" за застрахователна дейност
Правителството и държавните институции с похвала за бързината и ефективността около организацията за "Евровизия 2027"
Всички пенсии, отпуснати до края на 2025 г., ще бъдат увеличени със 7,8%
Гонките в София: МВР посочи рисковите булеварди, Столичната община планира писта
След оставката на Георги Кандев: Директорът на СДВР Любомир Николов поема поста
НАСА обяви имената на екипажа на следващата си голяма мисия "Артемис III"