Недоволни от политиката на държавния глава Румен Радев се събраха на протест пред президентството и поискаха оставката му.
Гневът на протестиращите е предизвикан от позицията на президента за купуването на изтребители и оценката му за ситуацията във Венецуела. Обвиняват го също, че пречи на работата на правителството. Не стана ясно кой е организатор на протеста.
Присъстващите обясниха, че са разбрали за събитието от социалните мрежи.
Не мога да приема човек, който се е клел пред българското знаме, да застане тука и да се грижи да раздели целия български народ.
Протестирам, че нямаме президент. Радев е руски президент, той работи за Русия, т.е. против България.
Премиерът Румен Радев разговаря по телефона с външния министър на Великобритания Ед Милибанд
Нови работни места и високи технологии: Бившето военно летище в Доброславци се превръща в голям космически център
"Галъп": 42% одобрение на правителството на Радев след първите 100 дни управление
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"