Задържането и оставката на министъра на околната среда и водите Нено Димов не спря протеста срещу безводието в Перник. В този час се провежда автомобилно шествие под мотото" Къде ни е водата?". Организатор на протеста е инициативен комитет "Спаси Перник".
Около 100 коли се събраха в града. Два лъча тръгнаха в посока с. Студена и ще се върнат в града към 15 часа.
Перничани искат трайно решение на кризата с водата в града. Те настояват и за безвъзмездна държавна помощ за общината, така че тя да се справи с проблема. Искат също и по-ниски сметки за вода, както и оставки и наказани виновни.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Изпълнителният директор на НДК поиска от ВАС ново разглеждане на делото срещу нея
МЗ започва проверка на процедурата за проектиране на Националната детска болница
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"