Бившият премиер Симеон Сакскобургготски коментира смяната на Ирина Бокова с Кристалина Георгиева. Той заяви, дългогодишния му опит на политик подобна ситуация на смяна на кандидат по време на самата предизборна борба не е виждал.
Симеон Сакскобургготски
Не съм оптимист и съжалявам много, защото и това съм го вече споменавал, че съчетанието,което се получи с длъжността на г-жа Бокова и нейните качества и всичко можеха така да ни дадат надежда, че би станало нещо подобно и представете си за България каква чест и колко можеше да бъде позитивно. В крайна сметка некой ще трябва да отговаря,когато няма да е грандиозен успех,меко казано.”
Илияна Йотова: Страна ни има потенциал в сферата на изкуствения интелект и бизнесът забелязва тези перспективи
Премиерът Румен Радев разговаря по телефона с външния министър на Великобритания Ед Милибанд
Нови работни места и високи технологии: Бившето военно летище в Доброславци се превръща в голям космически център
"Галъп": 42% одобрение на правителството на Радев след първите 100 дни управление
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил
Пожарът на „Тракия“: Екипи продължават да следят, за да не се разпространява огънят