И тази вечер протести в столицата.
"Марш на свободните" се проведе тази вечер в София. Протестиращите, които настояват за по-радикални конституционни промени по отношение на съдебната власт, се събраха пред Съдебната палата и стигнаха до парламента, защото - по думите им - там е ключът за съдебната реформа.
Към тях обаче се присъединиха и природозащитници, които нарекоха протеста си "отсечената съдебна власт". Зелените настояват да се спре с безогледното изсичане на горите, но смятат, че само добър съд и прокуратура могат да постигнат резултати за това.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина