Кюстендилският окръжен съд ще разгледа жалбата на единствения задържан за обира на банкомат в Сапарева баня - Господин Динев. Мярката на Динев бе наложена от районния съд в Дупница. Възможно е заседанието да е при закрити врата.
Той е обвинен като помагач във взривяването на банкомата през нощта срещу 9 ноември, защото с автомобил е ескортирал колата, с която е извършен обира.Тогава извършителите Тодор Богданов, Кирил Микев и Красимир Йорданов успяха да се укрият, въпреки полицейската блокада на района при село Боснек.
В акцията участваха 250 полицаи, жандармерия, вертолет, дронове, следови кучета. Тримата са в неизвестност и са обявени за общонационално издирване. При обира бяха откраднати 9 хиляди лева.
Ако бъде признат за виновен, Господин Динев може да лежи до 10 години в затвора.
Започна делото за източването на над 3,3 млн. лева от театрите в Смолян и Разград
Фалшиви сигнали за бомби в Президенството, Министерския съвет и редица институции
Мъж получи присъда от две години затвор за притежание на подправени 205 000 евро
Прокуратурата задържа за до 72 часа румънския шофьор, предложил подкуп на полицаи в Чепеларе
МВнР за подписаната декларация в Киев: Документът надхвърля рамките на ЕС и няма правнообвързващ характер
Злоупотреби във ВиК - Бургас: Ще бъдат ли повдигнати обвинения на задържаните?