Националният комитет за подобряване на водоснабдяването у нас се обяви категорично против увеличаването на водата в София. За повишаване на цената на водата в София става ясно от бизнес плана, който са заложили от "Софийска вода" и според който растежът на цената ще достигне 20% увеличение.
Експертите от комитета са на мнение, че исканите от концесионера 20% ръст в цената са неоснователни предвид ниския според тях размер на инвестициите във водоснабителната и канализационната мрежа на столицата.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван