Екипите на "Топлофикация" - София са отстранили проблема с топлоподаването в централния район на столицата към 23 часа. Това съобщи инж, Боян Паунов - директор Дирекция "Експлоатация" в "Топлофикация" - София. Относно сигналите за проблеми с връзката с аварийната служба той заяви, че ще бъде направена проверка. Аварийната служба е на 24-часов режим на работа, постоянно се приемат адреси, постоянно се посещават клиенти, за да се отстраняват проблеми по отношение на отоплението и топлата вода.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно