След 12 години спасителите на децата от катастрофиралия автобус в Лим си спомниха за трагедията. Те почетоха паметта на 12-те загинали деца и призоваха всички шофьори да внимават как карат. Променени и незабравили спасителите дори сънуват починалите деца и разказват, че са се опитвали да ги спасят като свои. Днес те имат българско гражданство и си пожелаха границите да ги няма.Ние не сме герои, казват те, ние направихме това, което трябва.Вижте репортажа на Иво Никодимов от 2014 година.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си