До четвъртък, от 12.00 до 14.00 часа, в пункта срещу Борисовата градина ще може да се връщат остарелите и неработещи уреди, които не трябва да се изхвърлят в общите контейнери за смет. Инициативата е част от кампанията "Зеленото приключение", която в рамките на пет седмици ще показва как и къде да се изхвърлят разделно ненужните вещи и с какво можем да допринесем градът ни да бъде по-чист и по-зелен.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си